Meno:  Heslo: 
Registrácia |  Zabudnuté heslo
Login ⇓
“ Aktívny život bez zápalov a infekcií močových ciest “
Urológ radí
Pýtajte sa
Časopis Helios
Žiadajte bezplatne

Pomôcky pre inkontinenciu moču

Zvládanie inkontinencie (mimovoľného úniku) moču u mužov

Jednoduchým, pohodlným a diskrétnym spôsobom zvládania močovej inkontinencie je systém používania urinálnych kondómov a močových vreciek. To sa často označuje ako kondómová drenáž. Je to metóda externého zvládania inkontinencie pre mužov. Externá znamená, že moč sa zbiera prostredníctvom urinálneho kondómu a odteká do zberného močového vrecka.

Conveen kondómová drenáž ponúka diskrétne a hygienické riešenie problému inkontinencie. Nedochádza tu k žiadnemu unikaniu a nepríjemnému zápachu, ktorý by vám mohol inak spôsobiť rozpaky. Možno ho nosiť pod bežným oblečením bez toho, aby si to niekto všimol a bez toho, aby obmedzoval normálnu slobodu pohybu. Možno ho mať na sebe až 24 hodín a nie je potrebné neustále si meniť pomôcku. Urinálny kondóm sa jednoducho navinie na penis a napojí sa na zberné vrecko. Močové vrecko je pomôcka na zber moču z urinálneho kondómu.

Existujú Conveen lýtkové vrecká sa pripevňujú na nohu počas dňa suchým zipsom a aby ste si zabezpečili neprerušovaný spánok, sú dostupné nočné zberné vrecká na noc s kapacitou 1500 ml.

 

Zberné vrecko:

Zberné vrecko

 

Kondómy ku zberným vreckám:

 Kondómy ku zberným vreckám