Meno:  Heslo: 
Registrácia |  Zabudnuté heslo
Login ⇓
“ Aktívny život bez zápalov a infekcií močových ciest “
Urológ radí
Pýtajte sa
Časopis Helios
Žiadajte bezplatne

Užitočná mobilná aplikácia

Aplikácia WheelMate: pre ľahší život s hendikepom

Novinka pre užívateľov katétrov SpeediCath

 

Minulý rok uviedol Coloplast v mnohých krajinách novú mobilnú a webovú aplikáciu WheelMate™. Aplikácia pre všetkých užívateľov katétrov SpeediCath alebo EasiCath poskytuje prehľad o najbližších bezbariérových toaletách a parkovacích miestach. V tomto roku sa k iniciatíve pripojil aj slovenský Coloplast.

Ako to funguje?

WheelMate™ je bezplatná mobilná a webová aplikácia, ktorá obsahuje informácie o bezbariérových toaletách a parkovacích miestach na Slovensku aj po celom svete. Informácie do nej vkladajú priamo užívatelia, ktorí miesta overili. Ktokoľvek môže informácie upraviť, doplniť, okomentovať alebo ohodnotiť a prispieť tým k budovaniu mapy bezbariérových toaliet a parkovacích miest.

Aplikáciu WheelMate si do svojho počítača alebo smartfónu môžete stiahnuť zdarma na adrese www.wheelmate.sk. Pre Android v e-obchode Google play, pre iPhone v AppStore. S aplikáciou WheelMate sa už nemusíte báť neplánovaných ciest do neznámeho prostredia.

Pre otázky a poradenstvo o WheelMate volajte na našu bezplatnú informačnú linku 0800 159 159 alebo využite tento QR kód.

 

Aplikácia WheelMate